פלא – عجيب

דרמה מרגשת בעיבוד אקטואלי לספר פלא של ר.ג. פלסיו. רב מכר של הניו יורק טיימס.
إعداد مسرحي حديث للدراما الإنسانية المثيرة "عجيب"، بقلم ر.ج بلسيو. الأكثر مبيعاً حسب النيويورك تايمز.

שפת ההצגה - لغة المسرحية : עברית - عبرية
מתאים לגילאי مناسب للأعمار: 7-12
משך ההצגה - مدة العرض : 60 דקות دقائق

ההצגה מספרת על המסע שעובר אוגוסט, המנסה להסתגל לבית ספר חדש. אוגוסט הוא ילד מיוחד הסובל מעיוות נדיר בפנים, שעד עתה למד רק בחינוך ביתי כי לא רצה שאחרים יראו את פניו. הוא מרגיש שהוא ילד רגיל לגמרי, וגם אחותו ואימו חושבות כך. כשסוף כל סוף אוגוסט הולך לבית הספר, הוא נתקל בדחייה ובדעות קדומות. אוגוסט מתפלל שיפסיקו לנעוץ בו מבטים ויראו בו ילד רגיל. האם הילדים בבית הספר החדש יהיו מסוגלים לראות אותו כמו שהוא – ילד שנון וחבר נאמן? ומה יקרה לכם כשתפגשו את אוגוסט? כיצד אתם תראו אותו?

ההצגה "פלא", בבימויו של נורמן עיסא, מספרת סיפור אישי וקולקטיבי על החברה שלנו על כל גווניה. היא מציגה באופן מרגש את התמודדותו של השונה בחברה, ומשקפת את כוחה הרב של הסביבה והשפעתה על איכות החיים של אנשים עם צרכים מיוחדים.

שחקנים: ינון כהן, שרון בורשטין / גדעונה רז, ויזלה ימית גוטמן, עידן שקרוקה, יאור יעקב, תום שינצקי

עיבוד למחזה: גדעונה רז ושרון בורשטין
במאי: נורמן עיסא
מוזיקה: אילה אשרוב
תפאורה: עדה פדר 
עיצוב בובה: אופיר ציובל
עבודה עם בובות: אביטל דבורי
וידאו ארט: ג'ורג' קהוג'י
ע.במאי: אביבית חננאל

تحكي المسرحية قصة الرحلة التي يمر بها "أغسطس" في محاولة للإندماج في مدرسة جديدة. أغسطس طفل مميز يعاني من تشوه نادر في الوجه، ولا يدرس حتى الآن إلا في التعليم المنزلي لأنه لا يريد أن يرى الآخرون وجهه. إنه يشعر أنه طفل طبيعي تمامًا، وكذلك أخته ووالدته. عندما ذهب أغسطس أخيرًا إلى المدرسة في نهاية، واجه الرفض والتحيز. يتمنى أغسطس ان يتوقفوا عن التحديق به وأن يرونه كولد عادي. هل سيتمكن الأولاد في المدرسة الجديدة من رؤيته كما هو – ولد ذكي وصديق مخلص؟ وماذا سيحدث لكم عندما تقابلون أغسطس؟ كيف سترونه؟

تحكي مسرحية "عجيب" للمخرج نورمان عيسى قصة شخصية وجماعية عن مجتمعنا بجميع ألوانه. المسرحية تعرض بطريقة مثيرة تكيف المختلف والغريب في مجتمعنا، وتعكس القوة الكبيرة للبيئة وتأثيرها على نوعية حياة الأشخاص ذوي الاحتياجات الخاصة.

ممثلين : ينون كوهين ، شارون بورشتاين / جيدعونا راز ، فيزلا ياميت جوتمان ، عيدان شكروكا ، يأور يعقوب ، توم شنتسكي

إعداد المسرحية: جيدعونا راز وشارون بورشتاين
اخراج: نورمان عيسى
موسيقى: أيالا أشروف
ديكور: عادا فيدر
تصميم الدمية: أوفير تزيوبال
العمل مع الدمى: أفيتال دفوري
اعداد الفيديو: جورج قهوجي
مساعدةالمخرج: أفيفيت حنانئيل

Play Video