עמו אוסאמה – عمو أسامة

הצגה חדשה בערבית ע"פ רב המכר המוכר והאהוב מאת ינץ לוי - ״הרפתקאות דוד אריה״, המומלץ ע"י משרד החינוך.
مسرحية جديدة باللغة العربية والأكثر مبيعاً مأخوذة من كتاب المألف يانتس ليفي "مغامرات العم أسامة", الكتاب بتوصية من وزارة التربية والتعليم.

שפת ההצגה - لغة المسرحية : ערבית - عربيه
מתאים לגילאי مناسب للأعمار: 3-8
משך ההצגה - مدة العرض : 45 דקות دقائق

דוד אריה הוא לא דוד רגיל, הוא דוד של סיפורים. וגם הסיפורים של דוד אריה לא רגילים, כי פעם הוא נתקע על ענן בשמיים, ובפעם אחרת הוא הפך לג'וק, והוא אפילו התגבר על שד שבלע את כל הסיפורים בעולם. בואו והצטרפו לדוד אריה ולאחיינו עמרי בהצגה משעשעת וסוחפת בהשתתפות הקהל! ההצגה מבוססת על הספר "הרפתקאות דוד אריה בערבות רומניה", הראשון בסדרת הספרים אשר התפרסם לאחרונה בתרגום לערבית של עלאא חליחל.

סדרת הספרים המצליחה "הרפתקאות דוד אריה" מגיעה לבמה!
שילוב מנצח של תיאטרון ועידוד קריאה!              

סדרת הספרים זכתה להצלחה כבירה והיא מתורגמת לאנגלית, לסינית, ליפנית, לקוריאנית, לצ'כית ועוד. ספרי הסדרה מופיעים בתכנית הלימודים הרשמית של משרד החינוך וזכו בפרסים. מאחר שההצגה היא בהשתתפות הקהל, בכל פעם מובטחת לכולם חוויה מיוחדת וחד פעמית שיוצרים השחקנים ביחד עם הילדים והמבוגרים. הצגה שמתאימה לכל מי שאוהבים סיפורים והרפתקאות!

שחקנים: מרוואן מורא, בסאם בירומי

מאת: ינץ לוי
בימוי: נורמן עיסא
עיצוב תלבושות ותפאורה: סלים שחאדה

مسرحية بمشاركة الجمهور, تستند على كتاب "مغامرات العم أسامة"

دمج رائع للمسرح وتشجيع المطالعة. عمو أسامة هو ليس بعمّ عادي، هو عمّ القصص. حتى قِصَصِه غير عادية، وذلك لأنّه عَلِقَ ذات مرّة على سحابة في السماء، وفي مرّة أخرى أصبح صرصار، وكذلك استطاع أن يتغلب على العفريت الذي يبتلع جميع القصص في العالم. مسرحية مسلية ومثيرة بمشاركة الحضور!

ممثلين : مروان مرا, ومروان مره

بقلم: يانتس ليفي
إخراج: نورمان عيسى
تصميم الديكور والملابس: سليم شحادة

Play Video