לחאלי לבאלי – لحالي لبالي

הצצה לעולמו הפנימי של נער, שבעזרת המוסיקה, מתעל את האנרגיות הפרועות שלו ליצירה ויכולויות נפלאות.
لمحة عن العالم الداخلي لمراهق ، يقوم بمساعدة الموسيقى بتوجيه طاقاته العنيفة إلى الإبداع والقدرات الرائعة.

שפת ההצגה - لغة المسرحية : ערבית - عربيه
מתאים לגילאי مناسب للأعمار: 12-17
משך ההצגה - مدة العرض : 60 דקות دقائق

סאמח, ילד היפראקטיבי בעל קסם אישי, חי ברכבת הרים של הסתבכויות עם סביבתו ולא מצליח לשלוט ב"סוס הפרא" שבתוכו. הוא מתקשה במשימות הלימוד בבי"ס, אף אחד לא רוצה לשתף אותו בקבוצות ובתחרויות, הוא לא מפסיק לריב עם אימו ולא מצליח לדבר עם מייסא, הנערה שהוא אוהב. רגשות של תסכול, דחייה, כישלון ואשמה אופפות אותו עד למפגש המפתיע עם דמות הדי.ג'יי המרתקת.
ההצגה מספקת הצצה לעולמו הפנימי של נער, שבעזרת המוסיקה, מתעל את האנרגיות הפרועות שלו ליצירה ויכולויות נפלאות. הוא משיג שליטה עצמית, ביטחון עצמי, קשריו החברתיים מתחזקים ויחסיו עם משפחתו הופכים לרגועים יותר וכך הוא לומד לחיות בשלום עם עצמו למרות ההיפראקטיביות. המוזיקה מקבלת משקל משמעותי בהצגה זו ומציעה דרך ייחודית, מהנה וחוויתית להקלה על קשיים נוספים אחרים ולהוציא את מי שאנחנו באמת.

שחקנים: סאמח זקוט, בסאם בירומי, אוביידה זייד, ראניה טחן, סאפא חטחוט

כתיבה: שרון בורשטין וגדעונה רז
בימוי: נורמן עיסא
מוזיקה: תאמר נפאר
עיצוב תפאורה ותלבושות: אופיר חזן

سامح، ولد مشاغب ومفرط بالنشاط ولكن يتمتع بسحر شخصي، يعيش على أفعوانية من التشابك مع محيطه ولا يستطيع السيطرة على "الحصان البري" الذي بداخله. يجد صعوبة في الواجبات المدرسية، فلا أحد يريد مشاركته في المجموعات والمسابقات، فهو لا يتوقف عن الشجار مع والدته ولا يستطيع التحدث إلى ميساء الفتاة التي يحبها، وتحيط به مشاعر الإحباط والرفض والفشل والذنب حتى اللقاء المفاجئ مع شخصية الدي جي.
يقدم العرض لمحة عن العالم الداخلي للولد، الذي يقوم بمساعدة الموسيقى بتوجيه طاقاته العنيفة ليخلق ويغني ويحقق ضبط النفس والثقة والنجاح في الدراسة والعلاقات الوثيقة مع بيئته والأهم من ذلك – يعيش مع نفسه بسلام.
على الرغم من فرط النشاط. تكتسب الموسيقى وزنًا كبيرًا في هذا العرض وتوفر طريقة فريدة وممتعة للتغلب على الصعوبات وإبراز موهبتنا وطاقاتنا الحقيقية.

ممثلين : سامح زقوت، بسام بيرومي، عبيدة زيد، رانيا طحان، صفاء حتحوت

كتابة: شارون بورشتاين وجيدعونا راز
إخراج: نورمان عيسى
موسيقى: تامر نفار
تصميم الديكور والملابس: أوفير حزان

http://bad%20video%20sound